• +48 509 289 135

Sullaf

Mud Goats > Team > Sullaf
29 Sie

Sullaf

admin Sie 29, 2017 0 2341

Mam na imię Paweł.

Od 2013 roku mieszkam w Poznaniu i tutaj już raczej zostanę, ale kto wie co przyniesie los. Mieszkałem już w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Trzebiatowie, a urodziłem się i wychowywałem w Koninie.

„Miej pasje” – to moja dewiza.

Co roku odkrywam to co mnie kręci, to co chce robić w wolnym czasie.

Cieszę się, że mamy pory roku dzięki temu swoją aktywność fizyczną mogę zróżnicować.

Rok 2014

Zima to czas kiedy zamieniam lekkie sportowe buty na ciężkie, wielkie buty snowbordowe. Od 2014 roku rozwijam pasję jazdy na desce i razem ze znajomymi przemierzamy ponad 1000km aby wyszaleć się na Alpejskich stokach.

Rok 2015

Odkrywam kolejną swoją pasję jaką jest jazda na rolkach. Początkowo jeździłem na tanich marketowych po to aby przesiąść się na porządne mocne nie ograniczające moich umiejętności rolki, które pozwalają szaleć mi po mieście i Skateparkach.

Rok 2016

Około roku przyglądałem się jak mój brat bierze udział w biegach OCR. Niestety brakowało mi czasu aby samemu się przygotować i pobiec. Jest Listopadzie 2016 Ranmageddon w Poznaniu. Długo się nie zastanawiałem. Mówię idę zapisuje się! Bez większego przygotowania bez imponującego czasu, ale nie o to chodziło. Byłem wziąłem udział! Zakochałem się.

Rok 2017

Kolejna nowa pasja – Motocykle. Ten pomysł na razie jest moim małym niemowlakiem. Prawko i rękawice już mam. Reszta sprzętu na przyszły sezon.

 

Całe życie za czymś pędzę, szukam swojego miejsca, swoich pasji i jak widzicie odkrywam je.

Moi znajomi powtarzają mi, że wiecznie gdzieś się spieszę nawet wtedy kiedy mam więcej czasu wolnego dla siebie i mógłbym zwolnić. I tak też jest podczas biegów. Nie umiem, nie lubię biegać wolno.

Maratony – Nie! To nie dla mnie są nudne.

OCR – Tak! Tu jest najlepsza zabawa.

Sport sportem, a co z rozwojem intelektualnym?

Pstrykam pstrykam czyli uczę się i poznaję świat fotografii.

Jak trafiłem na MG? Przypadkiem.

Jak pisałem bieganie jest nudne więc chciałem przygotować się do kolejnego OCRa z kimś. I tak trafiłem na trening przygotowujący do Survival Race organizowany przez Mud Goats.

Scroll Up