• +48 509 289 135

O tym, że wiek nie ma znaczenia gdy chcesz realizować marzenia.

Mud Goats > Blog > O tym, że wiek nie ma znaczenia gdy chcesz realizować marzenia.
21 Lut

O tym, że wiek nie ma znaczenia gdy chcesz realizować marzenia.

admin Lut 21, 2018 0 3251

Tak bardzo chciałabym zmotywować Was oraz prosić byście nigdy nie zaprzestawali spełniać swoich marzeń. Jeśli choć jedna osoba wstanie z kanapy, pomyśli że jednak warto coś zrobić dla siebie dzięki temu co teraz napisze ,będzie to mój kolejny sukces.

Czas podsumowań miałam zrobić za rok, wtedy właśnie będę kończyła magiczne 50 lat. Zdziwieni?! Jestem najstarszą koza wśród stada Mud Goats. Nie oznacza to wcale, że jestem najsłabszym ogniwem. Wyszukuje sobie cel tak jak np. akrobatyka, chęć nauczenia się czegoś nowego, przełamywania barier oraz własnych lęków. Dzięki systematyczności potrafię zrobić rundak z saltem i mam zamiar się w tej dziedzinie rozwijać. Nie poddaję się, wiem ze mój upór doprowadzi mnie do moich małych sukcesów. Zapisałam się również na treningi wrotkarskie, pewnie zastanawiacie się po co?! Szlifuje na nowo jazdę na wrotkach pod okiem drużyny Roller Rangers, niesamowitych ludzi, ludzi z pasją. Ja uczę się od nich zwrotności a oni ode mnie wytrwałości.

Kiedyś przejmowałam się tym, że nie wygrywam w biegach ale myliłam się. Wygrywam za każdym razem jak przekraczam linie mety, jak robię salto w powietrzu a nawet wtedy kiedy upadam w trakcie treningu na wrotkach .Spytacie czy mam chwilę zwątpienia?! Oczywiście, jestem tylko człowiekiem, po zrobieniu wielu kilometrów w szpitalu ( jestem pielęgniarką) najnormalniej w świecie nie chce mi się. Motywuje mnie wtedy mój mąż, nie pozwala mi odpuścić. On najlepiej wie jaką jestem szczęśliwą osobą dzięki mojej pasji. Motywują mnie również ludzie, którzy śledzą moje poczynania. Otrzymuję od nich mnóstwo budujących wiadomości – powiedźcie sami jak zrezygnować ze swoich marzeń kiedy one dodają sił mi i innym.

Sport to jest to co kocham, dzięki niemu odkryłam silniejszą wersje siebie 😉

/NarKoza

 

Scroll Up