• +48 509 289 135

KozAfera

Mud Goats > Team > KozAfera
31 Sie

KozAfera

admin Sie 31, 2016 0 2537

„Średnio udany efekt zaburzonego procesu dojrzewania”

Jestem Mikołaj. Ze sportem byłem związany od podstawówki, aż do końca ogólniaka. Moim konikiem zawsze były sporty drużynowe: kosz, siatka i noga (10 lat na prawej obronie w klubie Sparta Szamotuły… kiedyś udało się zagrać nawet sparing z pierwszą reprezentacją Polski… i nieważne, że była to reprezentacja kobiet, że był remis, a ja prawie dostałem czerwoną kartkę, to i tak temat na inną rozmowę ).

Niestety moją karierę brutalnie przerwały studia ? Totalnie pochłonęła mnie nauka. Do dziś pamiętam te nieprzespane noce w akademiku, które uniemożliwiały mi znalezienie sił na trening. Zdobycie tytułu magistra, odwyk oraz poznanie Mud Goats pozwoliło mi jednak wrócić do formy.

Lubię mówić. Lubię mówić dużo. Pewnie czasami za dużo.

Mówienie o sporcie zaprowadziło mnie do Radia Afera, gdzie prowadziłem audycje sportową (pewnie już się domyślacie skąd moja kozia ksywa). Dziś więcej na antenie mówię o muzyce, ale nadal wiem, które miejsce w tabeli Ekstraklasy zajmuje Lech Poznań oraz dlaczego New York Knicks znowu nie awansują do play-off’ów.

Nie za bardzo lubię biegać. Spytasz co ja tu robię?

Odpowiem: lubię ludzi i tym są przede wszystkim dla mnie Mud Goats. Każdy trening i zawody to przede wszystkim dobry pretekst do spotkania, gdzie przy okazji można porobić coś pożytecznego. Gdyby przedstawić nas w liczbach, można by mówić o tonach przerzuconych kilogramów na siłowni, milionach spalonych kalorii, setkach przebiegniętych kilometrów czy liczbie pokonanych przeszkód.

Ja wolę jednak taką wyliczankę:

– jedno stowarzyszenie;

– kilkunastu pozytywnych wariatów;

– setki spotkań, gdzie powody do śmiechu znajdują nas same;

– masa niezapomnianych historii i chwil;

– multum poznanych nowych ludzi;

– tysiące nieprzeczytanych wiadomości na fb,

a że przy okazji rzeźbią się nam pośladki i robią się z nas ciasteczka to czego tu żałować? 🙂

 

Zastanawiasz się jeszcze czy wyjść z domu?

Scroll Up